Oferta pracy   >   Doradca finansowy
Doradca finansowy
Gdynia
Pełny etat
Ekspert
Livva
5000 zł - 6000 zł netto
Opublikowano: 27.05.2020r
Opis stanowiska
  • Zadbasz o Klientów oferując im szeroką gamę produktów finansowych Kasy Stefczyka
  • Najpierw jednak rozpoznasz ich potrzeby.
  • Zrobisz to zarówno bezpośrednio w naszym oddziale jak i telefonicznie - tak, zdecydowanie szukamy osób lubiących rozmawiać i umiejących robić to dobrze! :)
  • Kiedy będzie wymagała tego sytuacja zajmiesz się obsługą kasową.
Wymagania
  • Posiadać wcześniejsze doświadczenia w obsłudze Klientów. Niekoniecznie w instytucji finansowej. Wszystkiego Cię nauczymy.
  • Chcieć pracować w finansach i lubić wygrywać.
Oferujemy

Spokój i stabilność – umowa o pracę to podstawa, a ponad 50% pracowników jest
z nami dłużej niż pięć lat

Sprawność - dofinansowanie karty sportowej.

Kasę (nie tylko Stefczyka) - system premiowy bez limitu.

Rozwój - rozbudowany pakiet szkoleń e-learningowych w tym wdrożenie zdalne.

Relacje na całe życie - wszyscy inni, każdy świetny

Wyślij wiadomość

Tytuł
Treść

anuluj

Wyślij CV

Tytuł
Treść
CV jest dostarczone automatycznie z Twojego panelu

anuluj